*::2017/2018::*

30 maja 2018 14:57 | Aktualności

Lekcja otwarta z geografii w klasie 7b

W dniu 29 maja w klasie 7b odbyły się zajęcia otwarte prowadzone przez Pana Andrzeja Rybskiego, na które przybyli Nauczyciele i Rodzice. Tematem zajęć było: „Przypominanie i utrwalenie najważniejszych wiadomości z zakresu geografii fizycznej Polski”. W czasie zajęć uczniowie byli przetestowani testem z zakresu podstawowych wiadomości i umiejętności z geografii fizycznej Polski za pomocą narzędzia interaktywnego. Atmosfera podczas zajęć była miła, a uczestnicy pracowali z zaangażowaniem. Cieszymy się z faktu, że większość uczniów wykazała się dużą wiedzą i umiejętnościami.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za liczny udział w zajęciach oraz zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w kolejnych. Zajęcia zostały wysoko ocenione, za co Panu Andrzejowi Rybskiemu składam gorące podziękowanie.

Barbara Sałosz