*::2017/2018::*

09 maja 2018 22:13 | Aktualności

Lekcja otwarta z języka angielskiego w grupie "Słoneczek"

9 maja 2018r w oddziale zerowym „Słoneczek” odbyła się lekcja otwarta dla rodziców z języka angielskiego. Dzieci doskonaliły słownictwo z zakresu związanego z częściami ciała, potrafiły wskazać i nazwać konkretną część ciała. Nie zabrakło również ćwiczeń grupowych w trakcie, których dzieci wspólnie śpiewały i tańczyły do piosenki "Head, shoulders, knees and toes". Bardzo chętnie brały udział we wszystkich zaproponowanych ćwiczeniach. Wszystkie dzieci udowodniły, że wspaniale znają części cała. Przyjazna atmosfera budziła zainteresowanie i ciekawość dzieci.
   Zajęcia zostały wysoko ocenione za co pani Marcie Buchtalarz składam gorące podziękowanie.
Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania rodziców rozwojem dzieci i współpracę z wychowawcą panią Wiesławą Bańczak.

Barbara Sałosz