*::2018/2019::*

02 maja 2018 15:43 | Aktualności

OGŁOSZENIE - nabór do oddziałów mistrzostwa sportowego w dyscyplinach: narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie, pływanie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych przy współpracy z Burmistrzem Ustrzyk Dolnych ogłasza nabór do oddziałów mistrzostwa sportowego w dyscyplinach: narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie, pływanie.

• Kl. IV – narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie, pływanie.
  • Kl. V - narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie, pływanie.
  • Kl. VI - narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie, pływanie.

Uczniom oddziałów mistrzostwa sportowego zapewniamy:

• realizację podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej zintegrowaną z zajęciami treningowymi,
  • realizację 16 godz. zajęć sportowych (w tym 4 godz. obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego) prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów,
  • dostęp do odpowiedniej bazy szkoleniowej(wyciągi narciarskie, narciarskie trasy biegowe, kryta pływalnia),
  • możliwość udziału w zawodach sportowych i obozach szkoleniowych,
  • bezpłatne wyposażenie uczniów w treningowy sprzęt narciarski oraz ubiór sportowy (dres, kurtka, ubranie treningowe, czapka, rękawice),
  • współpracę z klubami i związkami sportowymi,
  • stypendium dla uczniów osiągających wysokie wyniki sportowe,
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów potrzebujących pomocy.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarskiej Szkoły Sportowej są zamieszczone na stronie internetowej szkoły www.zsp2ustrzyki.pl w zakładce dokumentacja / rekrutacja <czytaj więcej>.

Uwaga!!!

Zapisy trwają do 18.05.2018 r.

Egzaminy sprawnościowe: 22 – 25.05.2018 r.