*::2018/2019::*

26 marca 2018 20:17 | Aktualności

Wielkanocny Jarmark Świąteczny

25 marca 2018 odbył się Wielkanocny Jarmark Świąteczny na hali sportowej w Ustrzykach Dolnych, z którego dochód zostanie przeznczony na stypendia Fundacji św. Mikołaja. W realizację kiermaszu kartek, pisanek, wianków i ozdób świątecznych aktywnie włączyli się uczniowie: Mateusz Sobczyński, Emilia Ryba, Marcelina Tomczak, Natalia Klimko, Jakub Strusiewicz, Mateusz Koncewicz i Zuzanna Budzowska.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, wystawcom za prezentację lokalnego dorobku kulturowego oraz integrację lokalnego środowiska uczniów, wytwórców, artystów.
Realizowanie nowej formy aktywności wykraczającej poza obręb dotychczasowej działalności edukacyjno- wychowawczej naszej szkoły były możliwe dzięki wsparciu finansowemu Zarządowi Stowarzyszenia Przyjaciół Ustrzyckiej „Dwójki”, za które bardzo serdecznie dziękujmy.
Wszystkim uczniom, darczyńcom, rodzicom, pani Bożenie Markowicz, pani Jolancie Przebiędzie, Renacie Młynarczyk, Ewie Tomczak i Annie Wojtasik gorąco dziękujemy!

BARBARA SAŁOSZ