*::2018/2019::*

20 marca 2018 18:37 | Aktualności

I miejsce w konkursie interdyscyplinarny "Pasjonaci nauki na start"

W dniu 20 marca odbył się konkurs interdyscyplinarny dla uczniów gimnazjum z powiatu bieszczadzkiego. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy z zakresu przedmiotów matematyczno – przyrodniczych, informatyki i techniki. Konkurs składał się z trzech etapów: w pierwszym uczniowie rozwiązywali zadania praktyczne z matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i techniki. Drugi etap konkursu opierał się na rozwiązaniu praktycznych zadań z zakresu informatyki, natomiast trzeci etap polegał na udzieleniu odpowiedzi na wylosowane przez uczestników pytania z zakresu przedmiotów konkursowych. Nasza drużyna w składzie: Maria Bernat, Renata Prędki i Daniel Kozdrowski okazała się najlepszą i zajęła zaszczytne I miejsce.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Gawlik