*::2018/2019::*

16 marca 2018 21:56 | Aktualności

„Dzień pełen niespodzianek” – wspólnie bawimy się i uczymy.

W dniu 15 marca w oddziale przedszkolnym „Biedronki” odbyły się zajęcia otwarte prowadzone przez Panią Alicję Niedośpiał, na które przybyli wszyscy Rodzice. Tym razem nie byli oni biernymi obserwatorami zajęć, bowiem ich zadaniem była wnikliwa obserwacja dziecka w trakcie wykonywania różnorodnych ćwiczeń, próba ustalenia nabytych przez dziecko umiejętności, wsparcie i dyskretna pomoc w napotkanych trudnościach. Atmosfera podczas zajęć była miła, a dzieci pracowały z ogromnym zaangażowaniem. Chciały pokazać, jak dużo umieją i trzeba przyznać, że im się to udało. Pod koniec zajęć każdy z Rodziców ocenił swoją pociechę wręczając symboliczne „koraliki” z których powstały bardzo długie korale. Wspólna „Iskierka przyjaźni” zakończyła spotkanie.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym rodzicom za liczny udział w zajęciach oraz zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w kolejnych.  Należy dodać, że takie zajęcia zawsze wzbogacają jego uczestników, wzbudzają refleksję i przynoszą obustronne korzyści.

Zajęcia zostały bardzo wysoko ocenione, za co Pani Alicji Niedośpiał składam gorące podziękowanie.

Barbara Sałosz