*::2018/2019::*

Aktualności

13 marca 2018 18:20 | Aktualności

Realizacja projektu „Promowanie zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży” w ramach realizacji zadań publicznych Gminy Ustrzyki Dolne

    11 i 12 marca 2018 odbyły się wyjazdowe warsztaty  w Ośrodku Szkoleniowo -Wypoczynkowym Wołosań   jako działanie w ramach projektu „Promowanie zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży” prowadzone przez pana dr Wiesława Poleszaka w ramach realizacji zadań publicznych Gminy Ustrzyki Dolne. 
Bardzo serdeczniedziękujemy za możliwość realizacji i wsparcie finansowe  Panu Burmistrzowi Bartoszowi Romowiczowi i Zarządowi Stowarzyszenia Przyjaciół Ustrzyckiej "2" i Panu Maciejowi Szpiech Nadleśniczemu Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne. 
    Celem głównym projektu jest przygotowanie młodych ludzi cieszących się zaufaniem swojego środowiska rówieśniczego do tego, aby potrafili oni wysłuchać nastolatka, dostarczyć mu rzetelnych informacji, udzielić potrzebnego wsparcia oraz skontaktować ze specjalistą, gdy waga problemu tego wymaga. Uczniowie wybrani przez uczniów do udziału w projkcie to:

1. Mateusz Sobczyński (II a)
2. Emilia Ryba (II a)
3. Jakub Szpiech (IIa)
4. Jakub Strusiewicz (II n)
5. Julia Woźniak (7b)
6. Mateusz Koncewicz (7a)
7. Aleksandra Śliwa (II a) 
8. Eleni Pagkratiou (II n)
9. Jagoda Chojnacka (II n)
10. Kamila Orłowska (7n) 
11. Julia Leptuch (7n)
12. Marcelina Tomczak (II a)
13. Marcjanna Potaczała (7b) 
14. Katarzyna Buziewicz (IIa)
15. Eliza Skiba (7b)
16. Wiktoria Stój (II a)
17. Zuzanna Budzowska (II a)

Barbara Sałosz

Przeczytano: 299 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: