*::2017/2018::*

27 lutego 2018 22:12 | Aktualności

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z MATEMATYKI I JĘZYKA ANGIELSKIEGO - OLIMPUS SESJA Zimowa 2018

Kolejny raz jesteśmy dumni z wyników ogólnopolskich olimpiad, które stanowią dla nas nauczycieli cenne rozszerzenie programów nauczania oraz zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy naszych uczniów. W testach konkursowych zawarte były pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił. Cieszy nas to, że w konkursie jest grupa laureatów, co z pewnością świadczy o wysokim poziomie wiedzy i umiejętności naszych uczniów.

Tytuł laureata z matematyki i I miejsce  w Polsce zdobyła uczennica  Maria Bernat z klasy IIIb.

Ponadto zaszczytne tytuły laureatów z matematyki zdobyli: Marcin Bihun, Dominik Tomczak, Andrzej Kozdrowski, Renata Prędki i Szymon Buczek.

Zaszczytny tytuł laureata z języka angielskiego zdobyli uczniowie: Zuzanna Marzec, Jagoda Winnicka, Jakub Kuśmider, Oskar Florek.

Gratulujemy zwycięzcom wspaniałych osiągnięć!!!

Wszystkim życzymy powodzenia!

Barbara Sałosz