*::2017/2018::*

22 stycznia 2018 19:30 | Aktualności

I miejsce naszego chóru,,Echo" podczas Powiatowego Przeglądu ,,Kolęd i pastorałek"

20.01. 2018 r. w Ustrzykach Dolnych, w kościele Parafialnym pw.św. Józefa odbył się Powiatowy Przegląd ,,Kolęd i pastorałek". Organizatorami przeglądu byli  Burmistrz Ustrzyk Dolnych, Ks. Dziekan Roman Szczupak i  UDK. Wśród ponad 200 uczestników wziął udział nasz szkolny chór,, Echo" oraz osobno solistki chóru, wykonując piękne kolędy i pastorałki .   Konkurs przebiegał w 3 kategoriach wiekowych. Większość uczestników prezentowała wysoki poziom wykonawczy. W kategorii od klasy V szkoły podstawowej do klasy III gimnazjum: Chór,,Echo" zajął I miejsce oraz solistka chóru Emilia Kucab  z kl. 7 b zajęła II miejsce i Julia Barańska z kl. II gimnazjum  III miejsce. Chór i solistki otrzymały pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy !!!.

Opiekun: Jadwiga Jastrzębska