*::2018/2019::*

04 stycznia 2018 06:50 | Aktualności

Wigilia oddziałów zerowych

21 grudnia 2017 r. dzieci z oddziałów zerowych „Biedronki” i „Słoneczka” zaprosiły swoich Rodziców i Dyrekcję Szkoły na uroczysty wieczór z Jasełkami Bożonarodzeniowymi.

Do tej wyjątkowej chwili przygotowywały się zarówno dzieci jak i (w ogromnej tajemnicy) rodzice, którzy chcieli sprawić swoim pociechom niespodziankę.

Uroczystość przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. Dzieci z dużym zaangażowaniem zagrały swoje role oraz pięknie zaśpiewały wiele kolęd i pastorałek. Uroku dodała wspaniała świąteczno – zimowa dekoracja i wdzięczne stroje dla małych aktorów, o które zadbali rodzice.

Dużą niespodzianką okazał się występ rodziców, którzy zaprezentowali w kolędach i pastorałkach swoje umiejętności wokalne. Wieczór zakończył się składaniem świątecznych życzeń przez rodziców i pana dyrektora.

Wiesława Bańczak

Alicja Niedośpiał