*::2018/2019::*

Aktualności

19 grudnia 2017 15:37 | Aktualności

HAPPY CHRISTMAS!

   19 grudnia 2017 r. odbyła się otwarta lekcja z języka angielskiego w oddziale zerowym w grupie Słoneczek przeprowadzona przez panią Jolantę Jarecką. W zajeciach, które zostały przeprowadzone z wykorzystaniem metod M. Montessori uczestniczyli rodzice przedszkolaków. Dzieci doskonaliły umiejętności samodzielnego poszukiwania rozwiązań i czerpania radości z sukcesu, uczyły się piosenki i nowego słownictwa związanego ze świętami Bożego Narodzenia.

    Na lekcji nie zabrakło ćwiczeń manualnych - dekorowania wspólnie z rodzicami świątecznej choinki. Przyjazna, luźna atmosfera budziła ciekawość i zainteresowanie dzieci. Słoneczka wręczyły również rodzicom prezent - samodzielnie wykonanego ceramicznego aniołka, który stanie się trwałą pamiątką na długie lata.

Jolnata Jarceka

  Bardzo ciepłe i pełne dobrych emocji zajęcia zostały wysoko ocenione przez całą grupę „Słoneczek” i dyrekcję, za co pani Jolancie składam gorące podziękowanie.

  Bardzo cieszymy się z zainteresowania rodziców rozwojem dzieci i dziękujemy za wygospodarowanie czasu na udział w zajęciach.

Barbara SałoszPrzeczytano: 361 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: