*::2017/2018::*

17 grudnia 2017 19:13 | Aktualności

II Jarmark Bożonarodzeniowy

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy uczniom, absolwentom i rodzicom, którzy dzisiaj otworzyli swoje serca i wsparli naszych uczniów kupując podczas II Jarmarku Bożonarodzeniowego ozdoby świąteczne.

Cały dochód z II Bożonarodzeniowego Jarmarku Świątecznego zostanie przeznczony na stypendia dla zdolnych uczniów, aby umożliwić im rozwój talentów. W realizację kiermaszu kartek, stroików i ozdób świątecznych, pierników serduszek aktywnie włączyli się uczniowie: Mateusz Czyż, Natan Grzelerczyk, Filip Piskorek, Wiktoria Rymarczyk, Zuzanna Budzowska, Patrycja Dołżycka, Emilia Ryba, Mateusz Sobczyński, Marcelina Tomczak, Maja Dziwisz, Zuzanna Młynarczyk, Amelia Rusinek, Eleni Pagkratiou, Michał Midzio, Bruno Krupiński Oliwer Krupa, Marcel Markowicz.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, wystawcom za prezentację lokalnego dorobku kulturowego i dorobku kulinarnego oraz integrację lokalnego środowiska uczniów, wytwórców, artystów. Działania planowane w naszym projekcie należą do zakresu szeroko rozumianej edukacji przy jednoczesnym położeniu nacisku na podtrzymywanie i rozwijanie lokalnych tradycji, regionalizmu, kultury ludowej.

Realizowanie formy aktywności wykraczającej poza obręb dotychczasowej działalności edukacyjno- wychowawczej naszej szkoły były możliwe dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Ustrzyk Dolnych i Zarządowi Stowarzyszenia Przyjaciół Ustrzyckiej „Dwójki”, za które bardzo  serdecznie dziękujemy.

Wszystkim Darczyńcom, paniom:  Bożenie Markowicz, Jolancie Przebiędzie i Jolancie Jareckiej  bardzo gorąco dziękujemy!

Barbara Sałosz