*::2018/2019::*

13 grudnia 2017 19:54 | Aktualności

HAPPY CHRISTMAS!

12 grudnia 2017 r. odbyła się otwarta lekcja z języka angielskiego w odziale zerowym w grupie Biedronek przeprowadzona przez panią Jolantę Jarecką. W zajeciach, które zostały przeprowadzone z wykorzystaniem metod M. Montessori uczestniczyli rodzice przedszkolaków i pani dyrektor Barbara Sałosz. Dzieci doskonaliły umiejętności samodzielnego poszukiwania rozwiązań i czerpania radości z sukcesu, uczyły się piosenki i nowego słownictwa związanego ze świętami Bożego Narodzenia.

Na lekcji nie zabrakło ćwiczeń manualnych - dekorowania wspólnie z rodzicami choinki. Przyjazna, luźna atmosfera budziła ciekawość i zainteresowanie dzieci. Biedronki wręczyły również rodzicom prezent - samodzielnie wykonanego ceramicznego aniołka, który stanie się trwałą pamiątką na długie lata.

Jolanta Jarecka