*::2018/2019::*

Aktualności

27 listopada 2017 13:37 | Aktualności

IT for SHE

      W dniach 23 – 24.11. uczennice naszej szkoły Julia Duszczyk, Zuzanna Młynarczyk i Amelia Rusinek wraz z opiekunem p. Małgorzatą Gawlik uczestniczyły w zjeździe zorganizowanym przez Koalicję na rzecz Polskich Innowacji związanym z wręczeniem nagród w konkursie Lokalne Innowacje Wolontariat IT for SHE we Wrocławiu.

      Pierwszy dzień pobytu rozpoczął się od zwiedzenia Centrum Nauki i Wiedzy „Hydropolis”. „Hydropolis” to centrum wiedzy na temat wody, w którym w fascynujący sposób pokazane jest jej znaczenie dla człowieka. Wystawa zajmuje 4 tys. metrów w dawnych ponad stuletnich zbiornikach czystej wody. Oryginalna scenografia oraz multimedia sprawiają, że w „Hydropolis” nie można się nudzić, bo zaangażowane są niemal wszystkie zmysły. Dzień zakończył się grą w kręgle w Sky Tower.

     W drugim dniu naszego pobytu uczestniczyłyśmy w gali wręczenia nagród w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Nasz zjazd zakończył się zwiedzeniem wystawy poświeconej kosmosowi. Pełne wrażeń wróciłyśmy do Ustrzyk.

       Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i zorganizowanie wspaniałego pobytu.

 

Małgorzata Gawlik

Przeczytano: 322 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: