*::2017/2018::*

23 listopada 2017 14:59 | Aktualności

Jesienne wierszowanie

W dniu 23 listopada 2017 roku w oddziałach zerowych odbył się finał konkursu recytatorskiego „Jesienne wierszowanie”.
Przedszkolaki zaprezentowały wiersze o tematyce jesiennej. Konkurs przeplatany piosenkami i zabawami, które umilały czas rodzicom i dzieciom. Warto dodać, iż dekoracja która upiększała konkurs była wykonana samodzielnie przez dzieci.
W sumie przed jury zaprezentowało się czternaścioro młodych recytatorów.

Po obradach komisja ogłosiła werdykt.

I m.- Aleksandra Tomczak
I m.- Antoni Tętnowski
II m.- Iga Goszczurna
II m.- Julia Kucyj
II m.- Maja Kocik
III m.- Amelia Dec
III m.- Lena Tykarska
III m. – Michał Gabryś

Wyróżnienia: Amelia Chmura, Jakub Rużyła, Michał Grela, Adam Małecki, Nikodem Iwanicki, Marcelina Chrząszcz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom i życzymy kolejnych sukcesów oraz dziękujemy za zaangażowanie i pomoc rodzicom. Gratulujemy bardzo wysokiego poziomu przygotowania „Jesiennego wierszowania” wychowawcom p. Wiesławie Bańczak, p. Alicji Niedośpiał, p. Krystynie Szewczyk, p. Annie Podolak, p. Lucynie Maciuk.

Barbara Sałosz