*::2017/2018::*

11 października 2017 21:42 | Aktualności

Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Z ogromną przyjemnością składam serdecznie gratulacje uczniom: Andrzejowi Kozdrowskiemu, Danielowi Kozdrowskiemu, Zuzannie Młynarczyk, którzy uzyskali stypendium naukowe w ramach projektu „Program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego” w ramach projektu pn. Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2017/2018 realizowanego przez Województwo Podkarpackie/Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Pragnę przekazać wyrazy szacunku dla Grona Pedagogicznego za codzienny trud i działania w dążeniu do osiągania wysokiej jakości pracy naszej szkoły.

Młodzieży życzę  zapału w pogłębianiu wiedzy, a także głębokiego przeświadczenia, że nauka otwiera wszystkie drzwi prowadzące do pomyślnej przyszłości.
Jeszcze raz gratuluję wyróżnionym uczniom, ich rodzicom i opiekunom.

Barbara Sałosz