*::2017/2018::*

09 października 2017 10:30 | Aktualności

I ROWEROWA WYCIECZKA KLASY 5N

Choć pogoda w tym tygodniu nie rozpieszczała nas, to akurat w piątek 6 października 2017r., jak na zamówienie, spełniła oczekiwania opiekunów, jak i uczniów.

Wyruszyliśmy z ulicy Dobrej w godzinach rannych w stronę tras narciarskich „Żuków”, aby tam rozpalić ognisko i „dotlenić się” w pięknej październikowej scenerii. Po grach i zabawach ruchowych grzecznie w rządku wróciliśmy do szkoły, przestrzegając ruchu drogowego. Wycieczka była wspaniałą okazją do sprawdzenia wiedzy uczniowskiej na temat komunikacji drogowej.

Dziękuję rodzicom, którzy byli gotowi do pomocy, jak i trenerom: P. Monice i Kamilowi Fundanicz za poprowadzenie wycieczki i bezpieczne dotarcie do celu.

Aldona Kunasza