Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych
http://zsp2ustrzyki.pl

07 listopada 2018 16:08 | Aktualności

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastyczno - Literackiego pt. „Polskie drogi do niepodległości”

„Nie chciejcie Ojczyzny, która was nic nie kosztuje" 

Św. Jan Paweł II

 Kategoria literacka:

I miejsce – Aleksander Ciosek  - „Kartka z pamiętnika” – SP 1 Ustrzyki Dolne (op. Dorota Kmiecik)

II miejsce – Kamila Orłowska –list – SP2 NSS Ustrzyki Dolne (op. Edyta Kaczmaryk)

III miejsce – Wadym Łeszczyszyn - wiersz „Niepodległość” –  SP Wojtkowa (op. Małgorzata Kamińska)

Wyróżnienia: Oliwia Twardeusz – wiersz „Ojczyzna” - SP 1 Ustrzyki Dolne (op. Dorota Kmiecik)

Martyna Trojnar – wiersz „Dzień niepodległości”SP 1 Ustrzyki D.(op. Dorota Kmiecik)

Kategoria plastyczna:

w I  kategorii wiekowej -  klasy I – III Szkoły Podstawowej:
MIEJSCE I – Hanna Dutka – Szkoła Podstawowa nr2 NSS (op. Alicja Niedośpiał) ,
MIEJSCE II -  Natasza Drohomirecka – Szkoła Podstawowa w Łodynie (op. Alicja Pomagiel),
MIEJSCE III – Lena Weremińska – Szkoła Podstawowa w Hoszowie (op. Anna Cieplak) ,
Wyróżnienie: Kuba Hydzik – Szkoła Podstawowa nr 2 NSS ( Alicja Niedośpiał)

Martyna Stój -    Szkoła Podstawowa nr 2 NSS ( Alicja Niedośpiał)

Paweł Franc – Szkoła Podstawowa nr 2 NSS (op. Ewa Markulis)

 Justyna Tymejczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 (op. Jolanta Sieroń)

 Martyna Szczygieł – Szkoła Podstawowa w Łodynie (op. A. Mizdalska-Latocka)       

w II  kategorii wiekowej -  klasy IV – VI Szkoły Podstawowej::
MIEJSCE I – Małgorzata Michno – szkoła Podstawowa w Polanie (op. Dominika Podstawska)
MIEJSCE II – Anna Rogalińska – Szkoła Podstawowa w Ustianowej Górnej (op.Danuta Krycka),
MIEJSCE III – Amelia Pisarska – Szkoła Podstawowa w Polanie (op.Dominika Podstawska)
Wyróżnienie: Kacper Suwała – Szkoła Podstawowa nr3 Specjalna (op. Maria Gryga)

Grzegorz Żelazny - Szkoła Podstawowa nr3 Specjalna (op. Maria Gryga)

w III kategorii wiekowej - klasy VII, VIII i III gimnazjum:
MIEJSCE I -  Natalia Januszczak – Szkoła Podstawowa w Wojtkowej (op. Beata Wójtowicz),
MIEJSCE II -  Kinga Barzęcka – Szkoła Podstawowa w Polanie (op.Dominika Podstawska),
MIEJSCE III -  Mateusz Sokołowski- Szkoła Podstawowa nr 3 Specjalna (op.Maria Gryga) ,
Wyróżnienie: Julia Misztal – Szkoła Podstawowa nr3 Specjalna (op. Maria Gryga)

Wystawa prac pokonkursowych połączona z rozdaniem nagród i wyróżnień odbędzie się 9 listopada w Szkole Podstawowej nr2 NSS w Ustrzykach Dolnych (sala sportowa) o godz. 10.45 po akademii z okazji rocznicy odzyskania niepodległości.

       Serdecznie dziękujemy sponsorom za bezinteresowną pomoc, dzięki której mogliśmy zapewnić nagrody i wyróżnienia dla laureatów oraz dyplomy okolicznościowe za udział dla wszystkich uczestników konkursu. Pomocy udzielili nam: Pan Maciej Szpiech - Nadleśniczy Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne, Pan Zygmunt Krasowski - Radny Powiatu Bieszczadzkiego, Pan Henryk Tymejczyk – Radny Gminy Ustrzyki Dolne, Państwo Beata i Krzysztof Chrząszczowie – sklep „Carla”, Pan Adam Buziewicz – sklep „Adam”, Pani Aneta Szymko-Cioć, Państwo Małgorzata i Maciej Ryniakowie oraz Pan Witold Filipowicz – „Kas-Tech” Ustrzyki Dolne, Agencja „Alfa” Ustrzyki Dolne.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie  i życzymy dalszych sukcesów.

 

Koordynator Konkursu  Alina Konik

 

                                                           

Załączniki:

Podsumowanie konkursu [409.19 KB]